LNG-термінал будуватимуть китайці або корейці
Міністерство енергетики та вугільної промисловості проводить переговори з китайською та корейською компаніями щодо підписання угоди з будівництва LNG-терміналу.
Міністерство енергетики та вугільної промисловості проводить переговори з китайською та корейською компаніями щодо підписання угоди з будівництва LNG-терміналу. Про це представникам ЗМІ повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький, пише УНН.
Ставицький відмітив, що уряд до кінця січня визначиться з компанією і термінами будівництва LNG-терміналу з прийому скрапленого природного газу.
«Зараз у нас є три пропозиції щодо будівництва LNG-терміналу, ми їх вивчаємо. І, я думаю, що до кінця січня ми визначимося остаточно з термінами й хто виконуватиме ці роботи», — сказав Ставицький.
Він уточнив, що наразі ведуться переговори з корейською компанією KOGAS і з китайською компанією CNPC.
«І ми визначимося до кінця січня, чи буде підписано іншу угоду або будуть доповнення до старої», — зазначив Ставицький.
Як відомо, урядова комісія запропонувала Віктору Януковичу обмежитися доганою голові Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владиславу Каськіву за скандал з підписанням угоди з будівництва LNG-терміналу з іспанською компанією Gas Natural Fenosa, що відмовилася згодом від участь у проекті.
