Експерт Нацбанку запевняє, що податок на продаж валюти стабілізує курс гривні

У Нацбанку пройшов круглий стіл на тему «Оподаткування валютних операцій: ставки, терміни перехідного періоду, специфіка впровадження».

Джерело: Відомості

У Нацбанку пройшов круглий стіл на тему «Оподаткування валютних операцій: ставки, терміни перехідного періоду, специфіка впровадження». Голова Комітету НБУ з запобігання проведенню недобросовісних валютних операцій Юрій Горшков під час обговорення підкреслив, що законопроект щодо запровадження податку на продаж іноземної валюти має на меті покласти край спекулятивним операціям.

Юрій Горшков звернув увагу присутніх на механізм розхитування курсу гривні, який застосовують валютні спекулянти: «Валютні спекулянти розпускають чутки, починається істерія тому, що у населення немає джерел, щоб перевірити дані. Далі − паніка, виникає дефіцит валюти і всі терміново починають її скуповувати».

Голова Комітету НБУ з запобігання проведенню недобросовісних валютних операцій також закликав ретельно прочитати текст законопроекту та не робити передчасних висновків. «Якщо ви почитаєте текст, то побачите, що для простих громадян труднощів не виникне, нововведення спрямоване лише на боротьбу зі спекулянтами», − сказав під час свого виступу Юрій Горшков.

Loading...