Україна відстоюватиме свої «газові інтереси» у міжнародних судах
Міністр енергетики Юрій Бойко заявив, що Україна готова відстоювати свою позицію щодо газових домовленостей з Росією у міжнародних судах.
Міністр енергетики Юрій Бойко заявив, що Україна готова відстоювати свою позицію щодо газових домовленостей з Росією у міжнародних судах, передає ТСН.
«Ми будемо діяти у відповідності з національними інтересами і готові їх відстоювати у Лондоні, Парижі, Стокгольмі. До речі, недавні судові процеси між «Газпромом» і європейськими компаніями закінчилися тим, що суд визнав перемогу європейських компаній», — нагадав чиновник.
Урядовець також зазначив, що переговори з Росією тривають, і позиція України незмінна: влада готова вести переговори стільки, скільки буде необхідно, щоб відстояти інтереси України. За його словами, в переговорному процесі є моменти, в яких сторони зійшлися, але є й моменти, в яких залишається принципова розбіжність думок.
Як повідомлялось, російський газовий монополіст «Газпром» з літа поточного року знизив ціни на «блакитне паливо» для країн Європи в середньому на 10%, а для Німеччини — на 19%. При цьому «братня» Україна жодних цінових поступок не отримала.
