До 1 січня підприємцям необхідно замінити коди виду економічної діяльності

Старі коди виду економічної діяльності (ДК 009:2005) будуть дійсними лише до 1 січня 2013 року, після чого всі суб’єкти господарювання зобов’язані замінити їх на нові.

Джерело: Відомості

Старі коди виду економічної діяльності (ДК 009:2005) будуть дійсними лише до 1 січня 2013 року, після чого всі суб’єкти господарювання зобов’язані замінити їх на нові. Про це під час зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу повідомила в.о. начальника Луцької ОДПІ Світлана Савчук.

Щоб попередити виникнення черг та проблемних ситуацій, про заміну КВЕДів варто подбати своєчасно, - наголосила посадовець.

„Ми звертаємо увагу платників податків на необхідність якнайшвидшої заміни КВЕД (ДК 009:2005) на нові (ДК 009:2010) з тим, щоб не створювати труднощів та напруженості у стосунках бізнесу та податкової”,- підкреслила податківець.

Loading...