Копійки низького номіналу зникнуть із обігу
Національний банк України має намір вирішити питання про доцільність використання 1-2-копійчаних монет.
Національний банк України має намір вирішити питання про доцільність використання 1-2-копійчаних монет. Відмова від монет низького номіналу пов’язана з тим, що на їхнє виготовлення витрачаються досить значні кошти.
Менш ніж за рік з обігу можуть зникнути 1-2-копійчані монети. Про це в ході прямої лінії повідомив голова ради Національного банку України Ігор Прасолов.
«У зв'язку з тим, що присутня стабільність гривні, то я думаю, що протягом кількох місяців НБУ вирішить це питання (наявності 1-2-копійчаних монет — ред). Якщо дійсно стоїть питання витрат на їхнє виготовлення, то так і буде», — сказав Прасолов.
Він пояснив, що відмова від монет низького номіналу пов'язана з тим, що на їхнє виготовлення витрачаються досить значні кошти. Тим людям, які мають значне число 1-2-копійчаних монет, Микола Прасолов порадив міняти їх на паперові гроші в банках.
