Тігіпко переконаний, що кількість робочих місць зростатиме

Збереження темпів економічного зростання і прийняття нового законопроекту про зайнятість дозволять збільшити кількість робочих місць вже у поточному році, переконаний міністр соцполітики Сергій Тігіпко.

Джерело: Відомості

Збереження темпів економічного зростання і прийняття нового законопроекту про зайнятість дозволять збільшити кількість робочих місць вже у поточному році, переконаний міністр соцполітики Сергій Тігіпко.

«В цілому тенденції на ринку праці позитивні. Якщо в 2009 році рівень безробіття становив приблизно 9%, то за результатами 2011 року кількість безробітних зменшилася до 7,8%. В цьому році, якщо темп економічного зростання збережеться, кількість робочих місць також зросте», — сказав він, пише «ЛІГАБізнесІнформ».

Як зазначив віце-прем’єр, новий законопроект про зайнятість буде стимулювати роботодавців працевлаштовувати насамперед вразливі на ринку праці категорії населення — молодь без досвіду роботи, сиріт, одиноких батьків, інвалідів, батьків, які виховують дітей до 6 років або дітей-інвалідів.

Нагадаємо, наразі в парламенті обговорюється новий проект Трудового кодексу. У першому читанні законопроект проголосували в 2008 році, в кінці 2009-го його підготували до другого читання. Відтоді розгляд документу Верховною Радою постійно відкладається через критику з боку профспілок, громадських організацій та юристів. Основні претензії — лобіювання інтересів роботодавця.  

Loading...