Кожен українець витратив на Євро-2012 по 2 тисячі гривень

Підготовка Євро-2012 в Україні обійшлася кожному українцеві в 2 тисячі гривень, при тому, що фінансування чемпіонату зросло в 15 разів. Про це заявив нардеп Остап Семерак.

Джерело: Відомості

Підготовка Євро-2012 в Україні обійшлася кожному українцеві в 2 тисячі гривень, при тому, що фінансування чемпіонату зросло в 15 разів. Про це заявив нардеп Остап Семерак, повідомили у прес-службі «Батьківщини».

«Хочу нагадати, що саме при уряді Миколи Азарова стаття на фінансування Євро-2012 зросла в 15 разів, а взагалі було витрачено 80 млрд. коштів. Якщо перерахувати цю суму на людину — вийде по 2000 грн. з кожного громадянина», — підкреслив Семерак.

Разом із тим нардеп зазначив, що якість виконаних робіт знаходиться на дуже низькому рівні, про що свідчить аварія на відремонтованій ділянці дороги біля НСК «Олімпійський».

Нардеп також звернув увагу, що реконструйований «Олімпійський» є найдорожчим в Європі і другим за цим показником у світі — після нью-йоркського «Медісон-сквер-гарден».

Нагадаємо, раніше заступник голови КМДА, куратор підготовки до Євро-2012 повідомив, що по закінченню Євро-2012 буде проведена фінансова перевірка всіх програм підготовки Києва до Чемпіонату Європи.

Нагадаємо також, вартість підготовки та проведення в Україні Євро-2012 зросла на 1,417 567 млрд. грн. — до 108, 801 998 млрд. гривень.

Loading...