На Євро-2012 в Україні забронювали майже половину готельних номерів

На Євро-2012 в Україні забронювали майже половину готельних номерів

В середньому на час проведення Євро-2012 в Україні заброньовано 45% готельних номерів. Про це заявила технічний директор, головний інженер компанії «Провінвест груп один» Олена Ямпольська.

Джерело: Відомості

В середньому на час проведення Євро-2012 в Україні заброньовано 45% готельних номерів. Про це заявила технічний директор, головний інженер компанії «Провінвест груп один» Олена Ямпольська в ефірі програми «РазворотUA» на радіо «Ера FM».

«В середньому 45% резервація на час Євро», — підкреслила вона, пише «ГолосUA».

За словами експерта, є досить високий відсоток бронювання готелів не тільки дешевого сегмента, а й більш дорогого, в чотирьох- і п’ятизіркових готелях.

«Якщо говорити під Євро, то резервація дуже велика, але не факт, що вся ця резервація буде використана. Оскільки основна резервація проходила в такому форматі, що оператори, які перепродують готельні номери, купували їх під себе. Але сьогодні від такого формату роботи постаралися відійти», — зазначила Ямпільська.

Нагадаємо, раніше перший віце-президент Всеукраїнської молодіжної туристичної асоціації В’ячеслав Коновалов повідомив, що в Україні на час Євро неможливо виставити на ринок дешеві готельні номери. Тому, за його словами, навіть хостели зарезервовані всього на 40%.

Loading...