Кінах: Світові ринки почали відмовлятися від української продукції
Президент УСПП, народний депутат, радник Президента Анатолій Кінах повідомив, що сьогодні вже можна говорити про зниження попиту на традиційний український експорт.
Президент УСПП, народний депутат, радник Президента Анатолій Кінах повідомив, що сьогодні вже можна говорити про зниження попиту на традиційний український експорт, передає «Сегодня».
«Тому в бюджеті й програмі соціально-економічного розвитку України на 2012 рік повинні міститися заходи, які зможуть захистити українську економіку від негативного впливу світових кризових явищ», — заявив політик.
«Вони повинні врахувати, у першу чергу, високу залежність вітчизняного експорту від світової кон’юнктури, низький рівень платоспроможності внутрішнього ринку й незначний запас соціальної міцності населення», — переконаний Кінах.
На його думку, у даний момент, під час підготовки бюджету-2012, варто зосередитися не тільки на переговірному процесі з Російською Федерацією щодо перегляду ціни на природний газ, але й приділити велику увагу фінансовій, податковій, бюджетній й соціально-економічній політиці.
