Тігіпко: До кінця року доходи українців зростуть на 10%
Віце-прем’єр, міністр соцполітики сергій Тігіпко повідомив, що у поточному році реальні доходи українців зростуть на 10%.
Віце-прем’єр, міністр соцполітики сергій Тігіпко повідомив, що у поточному році реальні доходи українців зростуть на 10%.
Міністр додав, що на даний момент спостерігається тенденція до зменшення кількості безробітних. «Якихось проблем у фонду зайнятості на сьогодні ми не очікуємо. Усі виплати відбуваються своєчасно», — цитує Тігіпка УНН.
Він також зауважив, що на сьогодні існує нестача висококваліфікованих робітників. «Зараз по людях робочих професій ми маємо великий попит», — додав міністр.
Тігіпко також виловив сподівання, що з 1 жовтня 2011 року в Україні почне діяти закон про пенсійну реформу, і поінформував, що приблизно 10% від загального фонду заробітної плати перебуває в «тіні».
Крім того, він зазначив, що Мінсоцполітики через суди домагатиметься скасування надвисоких чорнобильських пенсій, і зробив прогноз щодо зростання пенсій у 2012 році на 10%.
