Памперси і презервативи подешевшають на 10%

Памперси і презервативи подешевшають на 10%

Відсьогодні ціни на товари медичного призначення соціально-значимої групи підуть вниз, повідомив заступник голови Державної податкової служби Олександр Клименко, посилаючись на скасування Постанови Кабінету міністрів про введення ПДВ на памперси.

Джерело: Відомості

Відсьогодні ціни на товари медичного призначення соціально-значимої групи підуть вниз, повідомив заступник голови Державної податкової служби Олександр Клименко, посилаючись на скасування Постанови Кабінету міністрів про введення ПДВ на памперси, презервативи та інші вироби.

Як розповів Клименко, в ході переговорів із представниками фармацевтичного ринку медпрепаратів була досягнута домовленість про скасування ПДВ на соціально-значимі товари, а також можливість фактичного здешевлення препаратів на 10% від ціни, яка була до 1 серпня, пише ТСН.

Список підприємств-дистриб'юторів, з якими були проведені переговори, буде представлений пізніше. «Можу сказати, що це більше 100 підприємств України, які охоплюють фактично всю територію країни», - заявив Клименко.

Також він пообіцяв, що податкова буде жорстко припиняти випадки спекуляції на ринку. Моніторинг цін у мережах великих супермаркетів і в аптечних кіосках триватиме до кінця 3 кварталу (до 1 жовтня).

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 8 серпня скасував податок на додану вартість на деякі товари медичного призначення, в тому числі памперси.

Loading...