Донецьким шахтарям заборговано зарплат на мільярд гривень
За станом на 17 грудня 2010 року загальна сума заборгованості по заробітній платі (з нарахуваннями) на підприємствах вугільної промисловості Донецької області склала 1199,0 млн. грн.
За станом на 17 грудня 2010 року загальна сума заборгованості по заробітній платі (з нарахуваннями) на підприємствах вугільної промисловості Донецької області склала 1199,0 млн. грн., повідомила прес-служба облдержадміністрації.
Зокрема заборгованість по зарплаті на державних вуглевидобувних підприємствах склала 1074,5 млн. грн., на недержавних вуглевидобувних підприємствах — 77,0 млн. грн., на підприємствах шахтобудівного комплексу — 47,5 млн. грн., інформує «Інтерфакс-Україна».
Структура заборгованості виглядає в такий спосіб:
- заборгованість перед працівниками — 393,6 млн. грн. (або 32,8% від загального обсягу),
- заборгованість по страхових внесках у Пенсійний фонд — 183,3 млн. грн. (15,3%),
- заборгованість по страхових внесках до Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві — 414,0 млн. грн. (34,5%),
- заборгованість по внесках до Фонду соцстрахування від безробіття — 62,6 млн. грн. (5,2%),
- борг по сплаті внесків до Фонду соцстрахування по тимчасовій втраті працездатності — 2,8 млн. грн. (0,2%),
- заборгованість по сплаті податку з доходів фізичних осіб у місцеві бюджети — 130,9 млн. грн. (10,9%),
- борг по інших утриманнях (аліменти, оплата кредитів, профспілкові внески) —11,8 млн. грн. (1,0%).
За оперативними даними, за листопад поточного року по вуглевидобувних і шахтобудівних підприємствах області сума нарахованої заробітної плати (з нарахуваннями) становить 859,3 млн. грн. За 17 днів грудня виплачено 212,3 млн. грн. заробітної плати, з них 202,7 млн. грн. (23,6% від нарахованої) — виплата поточної зарплати (за листопад), 9,6 млн. грн. — виплата в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі за попередні періоди.
