Юрій Бойко домовився з нафтотрейдерами про дешевший бензин

Юрій Бойко домовився з нафтотрейдерами про дешевший бензин

Мінпаленерго та нафтотрейдери домовилися утримувати максимальну ціну на бензин А-95 на рівні 8,10 гривень за літр.

Джерело: 4post.com.ua

Мінпаленерго та нафтотрейдери домовилися утримувати максимальну ціну на бензин А-95 на рівні 8,10 гривень за літр.

Такі підсумки засідання в п’ятницю експертно-аналітичної групи з питань стабільного функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості, повідомили в прес-службі Мінпаленерго.

«За підсумками засідання було прийнято рішення повернутися до затвердженого раніше економічно обгрунтованого рівня цін на пальне. Зокрема, максимальна вартість бензину марки А95 не перевищуватиме 8 гривень 10 копійок за літр», - йдеться в повідомленні Міністерства.

«Влада не терпітиме подібні методи трейдерів, не узгоджені в рамках експертної аналітичної групи, і відповідним чином реагуватиме на них», - заявив на засіданні міністр Юрій Бойко.

Планується, що вже на наступному засіданні експертно-аналітичної групи розгляне питання підвищення якості палива, що реалізовується на українському ринку.

Loading...