Найстарішу породіллю-українку кличе заміж 80-річний росіянин

Найстарішу породіллю-українку кличе заміж 80-річний росіянин

Найстарішу українську породіллю, 65-літню чернігівчанку Валентину Підвербну, нарешті виписали з пологового будинку й навіть... покликали заміж. Нагадаємо, самотня пенсіонерка народила дочку три тижні тому.

Джерело: Відомості

Найстарішу українську породіллю, 65-літню чернігівчанку Валентину Підвербну (на фото), нарешті виписали з пологового будинку й навіть... покликали заміж. Нагадаємо, самотня пенсіонерка народила дочку три тижні тому.

«Її виписали з пологового будинку й на «швидкій» разом з дочкою й великою горою подарунків (спонсори їй подарували коляску, ліжечко, комбінезончик) відвезли додому, — розповіла виданню «Сегодня» молодша медсестра чернігівського пологового будинку Валентина Коваленко. — Мало того, через одну з журналісток 79-літній житель Росії попросив передати Валентині важливе послання. Він залишив свій номер телефону й запропонував їй вийти за нього заміж! Про себе повідомив, що в минулому він був військовим кореспондентом, 7 років тому в нього померла дружина, і йому хотілося б зв’язати своє життя з Валентиною. Про неї він довідався із преси й хоче забрати її до себе, у Росію. Наша породілля попросила передати нареченому, що, як і годиться нареченій, вона обміркує його пропозицію й повідомить відповідь».

За словами лікарів, бабуся забрала крихітку у свою квартиру, хоча раніше не хотіла повертатися туди з пологового будинку, ремствуючи, що в її однокімнатній старі меблі й безлад, та й без допомоги лікарів їй буде важко.

Loading...