101-річна американка стала найстарішим користувачем Facebook
Флоренц Детлор із Каліфорнії стала найстарішим офіційно зареєстрованим користувачем соціальної мережі Facebook. Їй виповнився 101 рік.
Флоренц Детлор із Каліфорнії стала найстарішим офіційно зареєстрованим користувачем соціальної мережі Facebook. Їй виповнився 101 рік.
За даними Facebook, пані Детлор — найстаріший користувач цієї соцмережі, а також найстаріша людина, що відвідала штаб-квартиру Facebook у Кремнієвій долині (Каліфорнія), повідомляє The Telegraph.
Старенька під час свого візиту до офісу Facebook зустрілася з засновником і гендиректором соцмережі Марком Цукербергом, а також Шеріл Сандбер — головним операційним директором компанії.
Як свідчить профіль 101-річної відвідувачки, вона закінчила Західний коледж у Лос-Анджелесі в 1932 році. Також відомо, що пані Детлор приєдналася до Facebook у серпні 2009 року.
Хоча Facebook прийнято вважати ресурсом для спілкування молодих людей, наразі 955 мільйонів активних користувачів Facebook — це жінки у віці понад 55 років, і їх кількість постійно зростає.