Чаклун із Мексики заспокоює, що кінця світу не буде

Чаклун із Мексики заспокоює, що кінця світу не буде

Чоловік, відомий як Великий чаклун Мексики, спростував інформацію про те, що в 2012 році настане кінець світу.

Джерело: Відомості

Чоловік, відомий як Великий чаклун Мексики, спростував інформацію про те, що в 2012 році настане кінець світу. Як розповів Антоніо Васкес Альба на щорічній прес-конференції, майя ніколи не передбачали кінець світу.

Теорії про судний день у кінці 2012 року чаклун назвав величезною брехнею. Нагадаємо, чутки про те, що в 2012 році настане кінець світу, засновані на одному з календарів майя, який закінчувався на 2012 році сучасного літочисленням.

Тим часом на особистому сайті чаклуна Мексики розміщені всі його передбачення на 2012 рік. Зокрема він прогнозує три великі авіакатастрофи з численними жертвами, землетрус в Італії, руйнівні виверження вулканів в Еквадорі і цунамі в Тихому Океані.

Антоніо Альба робить щорічні передбачення із 1980 року, але його прогнози далеко не бездоганні. Так, у 2008 році він пророкував смерть поп-співачки Брітні Спірз. 

Loading...