«Перли» Віктора Черномирдіна про Україну

«Перли» Віктора Черномирдіна про Україну

Працюючи послом Росії в Україні, Віктор Черномирдін часто за словом в кишеню не ліз. У пам’ять про політика, якого вже встигли назвати епохальним, даємо підбірку його найколоритніших висловів.

Джерело: сегодня.ua

«Юлії Володимирівні двоє штанів треба надягти, щоб не продувало. Вона — цілеспрямована, напориста, харизматична. Їй би штани... А декому в Україні замість штанів спідниці одягти».

«Ющенко — він романтик. Він малює. І це — гарна якість. Я не малюю, а якщо намалюю, нікому мало не покажеться».

«Росія не хоче, щоб Україна була слабкою державою. Навпаки, Росії потрібний сильний сусід, багатий. З багатим домовлятися легше».

«Нас дуже багато чого поєднує. У нас ті самі свята, та сама віра, ми одні пісні співаємо, ми однаково випиваємо — де більше, де менше. Українця від росіянина по пиці не відрізниш».

«Вона (Тимошенко), по-моєму, не схожа на опудало!»

«Ющенко ж нормальний мужик, а таке робить!»

«В одному я певен: США Україну не відпустять. І в НАТО потягнуть, і самі в газотранспортну систему полізуть».

«От у нас усе ще деякі говорять: куди Україна від нас подінеться? Подінеться! Ще й як!»

«Він (Ющенко) — фінансовий, великий банківський працівник. Там говорять одне, а гроші тримають в іншому… не говорять скільки… і правильно роблять».

«Якби була моя воля, у вас давно була б коаліція. Але це в завдання посла не входить».

Loading...