Перстень Жанни дАрк продано в Лондоні за рекордні 420 тисяч доларів

По-справжньому запекла боротьба розгорнулася в кінці торгів між двома колекціонерами - вони і набили ціну лота до рекордної вартості.
Срібний перстень Жанни д'Арк продано на аукціоні в Лондоні за рекордну суму - 297,6 тис. фунтів (420 тис. доларів).
За реліквію, що належала національній героїні Франції, а потім опинилася в англійського короля Генріха VII (1457-1509), боролися десятки колекціонерів, повідомляє ТАРС з посиланням на керуючого директора компанії-організатора торгів Кріса Рена.
По-справжньому запекла боротьба розгорнулася в кінці торгів між двома колекціонерами - вони і набили ціну лота до рекордної вартості.
За словами Рена, срібні персні рідко коли йдуть з молотка дорожче декількох тисяч фунтів, тому нинішній випадок винятковий.
За даними аукціонерів, прикраса повністю збігається з описом персня самою Жанною д'Арк: на ньому викарбувано напис Jhesus Maria і вибито три хрести. Реліквія поміщена в дубову скриньку з супроводжуючими її документами про справжність і приналежність. Саме в такому вигляді вона буде передана щасливому володареві, ім'я якого не розкривається.