На допиті в поліції американець з'їв свою флешку
Мешканець Нью-Йорка, якого затримали за підозрою в крадіжці грошей з кредитних карток, під час допиту проковтнув свій USB-накопичувач Kingston. Флорін Некула був заарештований біля будівлі банку в нью-йоркському районі Куїнс.
Мешканець Нью-Йорка, якого затримали за підозрою в крадіжці грошей з кредитних карток, під час допиту проковтнув свій USB-накопичувач Kingston.
Флорін Некула був заарештований біля будівлі банку в нью-йоркському районі Куїнс. Поліція підозрювала, що Некула разом зі спільниками вбудовували у банкомати пристрій, який зчитував інформацію з магнітної смужки на карті.
На допиті Ф.Некула дістав флеш-накопичувач, який мав при собі під час арешту, і проковтнув його на очах у слідчих. Тепер до списку обвинувачень правоохоронці планують додати ще один пункт – "перешкоджання слідству".
Флешку з шлунку мужчини видалили лікарі з місцевого госпіталю - вони боялися, що здоров'ю підсудного буде завдано шкоди, якщо предмет залишатиметься всередині. Природним чином вивести USB-накопичувач з організму не вдалося.
Чи вдалося врятувати дані з флешки, не повідомляється. Представники компанії Kingston заявили, що не можуть спрогнозувати наслідки взаємодії USB-накопичувача зі шлунковим соком, оскільки подібні експерименти не проводилися.
