Джамаля Хашоггі задушили пакетом

Джамаля Хашоггі задушили пакетом

Вбивство тривало близько семи хвилин.

Джерело: Відомості

Хашоггі був задушений пластиковим пакетом. Про це розповів турецький журналіст газети Turkish Daily Sabah Назіф Караман в інтерв'ю Al Jazeera.

Караман сказав, що, згідно з аудіозаписом з саудівського консульства в Стамбулі, вбивство тривало близько семи хвилин.

Останніми словами Хашоггі було: "Я задихаюся ... Зніміть цей пакет з моєї голови, у мене клаустрофобія".

За словами Карамана, вбивці розклали пластикові пакети на підлозі, перш ніж розчленувати тіло Хашоггі - 15-хвилинний процес, який очолив Салах аль-Тубаігі, глава Саудівської наукової ради з судової експертизи.

Турецький журналіст пообіцяв, що Daily Sabah скоро опублікує фото інструментів, які були привезені в країну і використані групою вбивць.

Як повідомлялося, Туреччина передала аудіозаписи, пов'язані з вбивством Хашоггі в стамбульському консульстві Саудівської Аравії, Сполученим Штатам, Німеччині, Франції та Великій Британії.

Нагадаємо, офіс генпрокурора Стамбула 31 жовтня повідомив, що журналіста Джамаля Хашоггі задушили невдовзі після того, як він зайшов у будівлю консульства Саудівської Аравії.

Саудівські офіційні особи спочатку наполягали на тому, що Хашоггі покинув будівлю 2 жовтня. Турецька сторона стверджувала, що він був убитий всередині командою агентів, спеціально направленою з Саудівської Аравії.

Пізніше Саудівська Аравія змінила свою позицію щодо смерті Хашоггі і повідомила, що його вбивство було умисним.

Loading...