На Ягодині затримано чоловіка з психотропним вантажем (відео)

На Ягодині затримано чоловіка з психотропним вантажем  (відео)

Українець в упаковках з-під цукерок намагався ввезти із Польщі таблетки психотропної дії.

Джерело: Відомості

Переміщенню із Польщі таблеток психотропної дії запобігли співробітники Держприкордонслужби, СБУ та ДФС  в пункті пропуску  «Ягодин-авто» сьогодні вночі.

Інформацію про можливе переміщення наркотичних чи психотропних речовин через кордон прикордонники оперативних підрозділів Північного регіонального управління дізналися завчасно. В ході реалізації інформації прикордонниками Луцького загону спільно з представниками СБУ було перевірено рейсовий автобус «Мерседес», який прибув із Варшави у вищевказаний пункт пропуску.

В результаті  огляду,  в сумці громадянина України 1986 року народження - пасажира цього автобуса, було виявлено понад 300 грамів психотропних пігулок. Останній вдався до хитрощів, адже запакував таблетки, які заборонені до переміщення через кордон, в упаковки  з-під  цукерок «M&Ms» та  «Skittles». Для цього чоловік висипав цукерки та наповнив упаковки таблетками. В одній із упаковок знаходилось 179 грамів таблеток, в іншій - 130 грамів загальною кількістю 250 штук.    

По даному факту до СВ УСБ України у Волинській області направлено повідомлення про виявлене кримінальне правопорушення. Розпочато кримінальне провадження за ст. 305 КК України (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів).

Loading...