Студентів не пускають на Євромайдан, а вони все одно йдуть і протестують

Потрапити на Євромайдан всім бажаючим студентам знову було не просто.

Джерело: Відомості

Потрапити на Євромайдан всім бажаючим студентам знову було не просто. Найпроблемніша ситуація у Національному медичному університеті імені Олександра Богомольця та Національному авіаційному університеті, каже член координаційної ради студентів НаУКМА Младлена Качурець.

«Була оперативна інформація з Національного університету імені Богомольця про те, що їх не випускають з гуртожитків, з корпусів, складають неофіційні чорні списки студентів. Іде такий неофіційний непрямий тиск про те, що будуть ставити «енки» без права на відпрацювання. Фактично залякують санкціями, які будуть до них вжиті як до студентів, які беруть участь у протесті», – розповіла Качурець.

Бояться за себе і викладачі. Як повідомив Радіо Свобода один із викладачів Київського Інституту імені Глієра, керівництво вишу вимагає, щоб викладачі щодня подавали список студентів, які без поважних причин відсутні на парах. За словами очевидців, зранку в понеділок до ректора приходили люди з СБУ чи з інших силових структур і попереджали про його особисту відповідальність за контроль відвідуваності студентів . 

Loading...