Усі президенти України вшанували пам’ять жертв голодоморів

Усі президенти України вшанували пам’ять жертв голодоморів

Президент України Віктор Янукович разом зі своїми соратниками та попередниками вшанував пам’ять жертв голодоморів.

Джерело: Відомості

Президент України Віктор Янукович разом зі своїми соратниками та попередниками вшанував пам’ять жертв голодоморів. Як повідомили у прес-службі глави держави, в Національному музеї «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» Президент встановив символічну композицію із квітів та колосків до скульптури «Гірка пам’ять дитинства». Також Янукович поставив запалену лампаду до «Свічки пам’яті».

У церемонії взяли участь колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко. Крім того, участь у церемонії взяли Прем’єр-міністр України Микола Азаров, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, представники дипломатичного корпусу та громадськості.

Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Нагадаємо, в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів. Традиційно цього дня о 16:00 запалюються свічки. Раніше до вшанування жертв голодоморів приєдналися США, Франція та інші країни.

У 2010 році, виступаючи в Страсбурзі на засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи, Віктор Янукович заявляв, що Голодомор в Україні не можна називати геноцидом. 

Loading...