Рябошапка звільнив Головного військового прокурора України

Рябошапка звільнив  Головного військового прокурора України

Генеральний прокурор України підписав наказ про звільнення Матіоса.

Джерело: Відомості

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади Головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"В понеділок, 2 вересня 2019 року, керуючись законом України "Про прокуратуру", положенням про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України, а також на підставі листа міністра оборони України від 02.09.2019, генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади заступника генерального прокурора - головного військового прокурора Анатолія Матіоса", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Анатолій Матіос 26 червня 2014 року був призначений заступником генерального прокурора України - начальником головного управління процесуального керівництва у кримінальних виробництвах слідчих центрального апарату і нагляду за дотриманням законів у військовій сфері і затверджений членом колегії Генеральної прокуратури України. З 26 серпня 2014 року - призначений заступником генерального прокурора України - головним військовим прокурором.

Раніше Матіос був начальником УСБУ у Львівській області. У 2008-2009 роках - начальник УСБУ в Одеській області. У 2009-2010 рр. - перший заступник ГУ "К" СБУ в Києві.

Попередньо Матіос заявлявв, що не планує достроково йти у відставкуу зв'язку зі зміною влади.

Loading...