Польські та українські виші підписали угоду про співпрацю

Польські та українські виші підписали угоду про співпрацю

У документі передбачаються систематичні контакти, зустрічі та спільні проекти вишів Польщі та України.

Джерело: Відомості

Представники Спілки ректорів українських вишів, Конференції академічних ректорів польських шкіл та Фонду польських ректорів підписали угоду про співпрацю. Як повідомив ректор Варшавської політехніки професор Ян Шмідт, в угоді передбачається систематичні контакти, зустрічі та спільні проекти. Найближча зустріч польського та українського академічних середовищ відбудеться весною у Варшавській політехніці.

Президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України професор Леонід Губерський звернув увагу, що основним є тісна співпраця між вишами Польщі та України. За його словами, зараз співпраця в сфері гуманітарних наук розвивається добре, проте необхідно поглибити співпрацю у галузі технічних і природничих наук.

«Сьогодні в Польщі є дуже сучасне лабораторне обладнання. Ми могли б об’єднати зусилля саме на базі цих лабораторій і потреб суспільства, які сьогодні воно висуває. Бо наукою не можна займатися, лише задовольняючи свій власний особистий інтерес. У першу чергу треба розробляти ті наукові проекти, ті напрямки, яких потребує сьогодні економіка і в цілому суспільство», – сказав професор Леонід Губерський.

Урочисте підписання угоди про співпрацю польських та українських вишів відбулося в Міністерстві науки і вищої освіти у Варшаві, повідомляє Польське радіо.

Loading...