Ультрас луцької «Волині», які сьогодні зібралися під стінами Федерації футболу України (ФФУ) на протест проти свавілля в організації, перейшли до агресивних дій.

Джерело: Відомості

Як пише espreso.tv, фанати почали кидати в Будинок футболу палаючі предмети і підпалили дах.

Разом із ультрас «Волині» протестували фанати «Дніпра». Вони вимагають відставки президента ФФУ Анатолія Конькова. Зазначимо, що фанати вже завершили пікет і пішли від ФФУ.

До рішучих дій фанатів спонукав суддівський скандал у матчі 10-го туру чемпіонату України «Волинь» — «Металіст».

Гру було перервано на 88-ій хвилині, коли на поле вибігли луцькі ультрас, невдоволені рішеннями головного арбітра матчу Дмитра Кутакова.

Тепер «Волині» загрожує технічна поразка 0:3 і дискваліфікація стадіону. Рішення ж по матчу у ФФУ приймуть після Нового року.