Матч Україна — Польща в Харкові пройде без глядачів через штраф уболівальників

Матч Україна — Польща в Харкові пройде без глядачів через штраф уболівальників

Відбірковий матч чемпіонату світу 2014 року між збірними України та Польщі з футболу 11 жовтня в Харкові пройде без глядачів.

Джерело: Відомості

Відбірковий матч чемпіонату світу 2014 року між збірними України та Польщі з футболу 11 жовтня в Харкові пройде без глядачів.

Як повідомляється на офіційному сайті ФІФА в п'ятницю, таке рішення ухвалив Дисциплінарний комітет Міжнародної федерації футболу на засіданні 27 вересня.

Крім того, рішенням Дисциплінарного комітету збірної України заборонено грати на стадіоні «Арена -Львів» з 27 вересня і до закінчення відбіркового турніру на Чемпіонат світу 2018 року в Росії включно.

Федерація футболу України також оштрафована даним рішенням на 45 тис. швейцарських франків.

Дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив своє рішення на підставі рапортів арбітра та інспектора матчу Україна — Сан-Марино, який відбувся 6 вересня у Львові, а також доповіді спостерігача організації FARE про расистські і дискримінаційні прояви, які, на його думку, допустили місцеві вболівальники, «вивішуючи неонацистські знамена, імітуючи крики і жести мавп, а також демонструючи нацистське вітання».

Комітет проаналізував звіти офіційних осіб матчу, доповідь спостерігача FARE і позицію ФФУ.

«Комітет вирішив, що дії групи українських уболівальників були ганебними і є явним порушенням Дисциплінарного кодексу ФІФА (FDC). Крім того, використання піротехнічних засобів, які можуть становити значну загрозу безпеки глядачів, не повинне допускатися», — йдеться в повідомленні.

На відео видно, як декілька сотень українських фанів на матчі Україна — Сан-Марино демонструють нацистське салютування.

Як відомо, зараз лідером групи H відбору ЧС-2014, в якій грає Україна, є Англія, набравши 16 балів у восьми матчах. Україна і Чорногорія набрали по 15 балів, у Польщі — 13 балів.

Англійці в жовтні ще проведуть домашні матчі проти Чорногорії та Польщі.

Україна зіграє вдома з Польщею 11 жовтня і на виїзді із Сан-Марино 15 жовтня.

Чорногорія, крім матчу з Англією, буде ще приймати вдома Молдову.

Loading...