«Динамо» на виїзді перемогло «Порту»

В рамках 5-ого туру Ліги чемпіонів український гранд здолав португальський «Порту».

Джерело: Відомості

На газон стадіону «Ештадіу ду Драгао» команди вийшли в таких складах:

«Порту»: Касільяс, Максі Перейра (Андре Андре, 46), Маркано, Мартінс Інді, Лаюн, Рубен Невеш (к), Імбула (Корона, 67), Тельо, Браїмі (Пабло Освальдо, 67), Абубакар

Головний тренер: Хулен Лопетегі

«Динамо»: Шовковський (к), Даніло Сільва, Драговіч, Хачеріді, Антунеш, Ярмоленко, Рибалка, Сидорчук (Буяльський, 84), Гармаш, Дерліс Гонсалес (Беланда, 78), Мораєш (Теодорчик, 86)

Головний тренер: Сергій Ребров

«Порту» зустріч розпочав впевненіше, однак першими забили кияни. На 35-ій хвилині Імбула у власному штрафному майданчику збив Сергія Рибалку, і Андрій Ярмоленко з пенальті відкрив рахунок. На 64-ій хвилині Гонсалес провів другий м’яч у ворота господарів. Фінальний свиток іспанського арбітра Карлоса Веласко Карбальо зафіксував перемогу гостей – 2:0.

Зазначимо, у шостому турі, що відбудеться 9 грудня, «Динамо» зіграє проти тель-авівського «Маккабі».

В паралельному матчі групи G лондонський «Челсі» на виїзді розгромив майбутнього суперника киян – 0:4 (Кехілл, 21, Вілліан, 73, Оскар, 77, Абдул Рахман Баба, 90+1).

Таким чином, португальські «дракони» та англійські «аристократи» мають по 10 очок, «Динамо» здобуло на два бали менше, а «Маккабі» усі свої поєдинки програло.