«Дніпро» програв «Севільї» фінал Ліги Європи

Команді Мирона Маркевича не вистачило зовсім трішки до «восьмого неба».

Дніпропетровський «Дніпро» з боєм зазнав поразки у фінал Ліги Європи проти іспанської «Севільї». Матч завершився з рахунком 3:2 на користь іспанців, розповідає «Проспорт».

Команда Мирона Маркевича вийшла вперед на 7-й хвилині, коли Нікола Калініч відкрив рахунок, замкнувши навіс Матеуса. Потім Гжегож Крихов'як і Карлос Бакка в середині тайму переломили хід поєдинку.

Проте українці перед перервою зрівняли рахунок завдяки класному удару Руслана Ротаня зі «стандарту».

Переможний гол для іспанського клубу забив Бакка на 73-й хвилині. Під кінець гри Матеуса вивезли із поля на ношах після зіткнення із суперником.

«Дніпро» показав хороший футбол і характер. Для «Севільї» це історична перемога. Іспанська команда стала першою, яка чотири рази виграла Кубок УЄФА/Лігу Європи.