Микола Басков заспіває разом з Наталі

Микола Басков заспіває разом з Наталі

Популярна російська співачка Наталі виконає перший у своїй кар’єрі дует. Виконавиця записала нову пісню разом з «золотим голосом» Росії Миколою Басковим.

Джерело: Відомості

Популярна російська співачка Наталі виконає перший у своїй кар’єрі дует. Виконавиця записала нову пісню разом з «золотим голосом» Росії Миколою Басковим, пишуть «Дни.ру».

Хіт всіх російських чартів і дискотек «О боже, какой мужчина!» співачки Наталі отримає незвичайне продовження. Ним стане нова композиція під невигадливою назвою «Николай», яка, за прогнозами музичних експертів, повинна підірвати хіт-паради з новою силою.

Стало відомо, що Наталі вже приступила до роботи над випуском синглу. Зазначимо, що до співпраці з Басковим Наталі записувала лише сольні пісні. Це буде перший дует у творчій історії співачки.

Ідея записати спільну композицію народилася несподівано. Як розповіли в оточенні Наталі, співачка жартома не раз зізнавалася, що рядки з пісні «О боже, какой мужчина!» присвячені Колі Баскову — найзавиднішому женихові російського шоу-бізнесу. Микола навіть у відповідь Наталі виконав її пісню у своєму варіанті на дні народження Максима Галкіна.

Пізніше виявилося, що заспівати разом з Наталі Басков давно хотів, і ідея дуету миттєво отримала своє втілення. Запис хіта пройшов в обстановці суворої секретності. Повідомляється, що твір вже готовий і знаходиться в процесі зведення. Хіт запустять в ротацію в кінці літа або на початку осені. 

Loading...