Колумбійка після восьми років служіння в монастирі подалась у порнозірки

Колумбійка після восьми років служіння в монастирі подалась у порнозірки
Фото: @ yudy.pineda

Дівчина вважає свою роботу «гідною і артистичною».

Джерело: Відомості

Мешканка колумбійського міста Ітуанго Юди Пінеда (Yudi Pineda) влаштувалася на роботу порномоделлю після восьми років, проведених в монастирі. Про це повідомляє видання The Mirror.

Коли Пінеда вчилася в школі, якось до них на урок прийшли черниці і розповіли про своє життя. Дівчинка вирішила, що це її покликання, і в 10 років вступила до монастиря послушкою. Пінеда відчувала себе там «дуже щасливою», але коли виросла, закохалася у викладача теології. Тоді вона зрозуміла, що не зможе присвятити себе служінню Богу і відмовитися від чоловіків, і пішла з монастиря.

Дівчина поселилася в місті Медельїн і влаштувалася на роботу в компанію Nestle. Там вона познайомилася з Хуаном Бустос (Juan Bustos), який набирав вебкам-моделей для свого сайту для дорослих. Той покликав її працювати і запропонував щедрий заробіток.

Священик порадив Пінеді не погоджуватися на пропозицію, але вона не послухала його. Вона вважає свою роботу «гідною і артистичною» і не бачить в ній нічого поганого, при цьому регулярно ходить до церкви і ніколи не пропускає недільну службу.

Loading...