«ВАСТ-сервіс+»: безпека понад усе

«ВАСТ-сервіс+»: безпека понад усе

Компанія є провідним виробником обладнання для виробництва тротуарної плитки.

Джерело: Відомості

Як відомо, нещасні випадки на виробництві – не рідкість, і дуже важливо, щоб технічні умови відповідали стандартам безпеки. Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» в черговий раз підтвердила дотримання цих норм, отримавши сертифікат 4 вересня 2018 року від незалежних експертів санітарно-епідеміологічної служби України. Це великий плюс не тільки в скарбничку рейтингу фірми, але і ще одне досягнення команди керівників і співробітників.

Технічні умови, при яких виготовляється тротуарна плитка, бордюри і будівельні блоки абсолютно безпечні для співробітників, а готова продукція не містить шкідливих домішок. Але що ця інформація дає потенційним партнерам і клієнтам? І ось основні вигоди, які можна отримати, звернувшись в цю компанію:

1. Придбані вироби відповідають стандартам якості.

2. Співпраця з надійним партнером, який готовий підтвердити це документально.

3. Безпека співробітників під час виробничих процесів.         

Вся сукупність викладених вище переваг робить фірму «ВАСТ-СЕРВІС+» провідним виробником обладнання для виробництва тротуарної плитки і готових виробів в Україні. Все завдяки злагодженій роботі команди експертів, а також ефективного керівництва. Співробітники щорічно підвищують свою кваліфікацію і готові продемонструвати свої вміння і знання на практиці.

Крім того, підприємство активно вдосконалюється в плані проектування технічних інновацій. Нові моделі пристроїв, що відрізняються високою потужністю, але при цьому економним енергоспоживанням, вже представлені на багатьох українських виставках. Це дає можливість компанії просувати себе на ринку, залучати інвесторів, ділових партнерів і розширювати клієнтську базу. Познайомитися з новими розробками можна на сайті компанії.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є проектування рентабельної техніки за технічним завданням замовника. Це дозволяє клієнтам отримати в результаті обладнання, яке відповідає індивідуальним вимогам цеху. Інженери розробляють проекти як потужних автоматизованих ліній, так і компактних мобільних машин, здатних випускати вироби на будівельному майданчику. Свої побажання можна обговорити під час особистого візиту в офіс або ж зв'язатися з менеджерами підприємства по телефону.

Фірма активно розвиває і власне виробництво тротуарної плитки, поребриків, порожнистих будівельних блоків і так далі. Замовники можуть придбати партію виробів будь-якого номіналу, перед цим ознайомившись з обладнанням на офіційному сайті компанії http://www.vastservis-ug.com.ua/oborudovanie/. А отриманий сертифікат повністю підтверджує той факт, що вони були виготовлені відповідно до українських вимог до якості та безпеки.

Компанія ВАСТ-Сервіс+  цього року досягла великих висот, але, за словами керівництва, це не привід зупинятися на досягнутому. В недалекому майбутньому планується розробка нових проектів, які стануть ще більш рентабельними і технічно досконалими. Замовники можуть розраховувати на впровадження нових технологій в виробничий процес, а значить, покращиться не тільки якість готової продукції, а й збільшитися зручність роботи на верстатах. Чекаємо новин від фірми і бажаємо їй розвитку на професійній ниві!

Loading...