Волинським лікарням потрібно 300 тонн картоплі

Волинським лікарням потрібно 300 тонн картоплі

Джерело: Відомості

Для лікувально-профілактичних закладів краю цьогоріч потрібно зібрати понад 300 тонн картоплі. Про це повідомив перший заступник голови Волиньради Юрій Лобач.

За його словами, своє сприяння у заготівлі картоплі від населення та сільськогосподарських підприємств уже пообіцяли голови районних рад області. Було погоджено також, що цього року для лікарень необхідно зібрати понад 300 тонн картоплі.

За кожним районом закріплено кілька медичних установ, у які вони постачатимуть овочі. Зокрема, в обласну клінічну лікарню, яка має річну потребу в картоплі у понад 100 т, цей продукт надходитиме з Ковельського, Луцького, Любешівського, Маневицького, Ківерцівського та Камінь-Каширського районів.

В обласну психіатричну лікарню №1 завезуть 17 т бульби з Володимир-Волинського району, в психіатричну №2 (Олика), що має потребу в 15 тонн, — із Ківерцівського.

В обласний онкологічний диспансер, що потребує 35 тонн картоплі, овочі постачатимуть із Ратнівського та Рожищенського районів, у обласну дитячу лікарню (25 т) — із Горохівського та Камінь-Каширського.

В наркологічний диспансер (8 т) — із Турійського, в протитуберкульозний (55 т) — із Любомльського, Шацького, Горохівського та Маневицького районів, в обласну інфекційну лікарню (15 т) — із Турійського, а в госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни (10 т) — із Луцького району.

Крім того, Луцьку міську клінічну лікарню бараболею забезпечить Локачинський район (10 т), Луцький клінічний пологовий будинок (10 т) — Старовижівський.

Loading...