Українська Вікіпедія перевищила позначку у 10 млн. виправлень статей

Українська Вікіпедія перевищила позначку у 10 млн. виправлень статей

Розділ електронної енциклопедії Вікіпедія українською мовою перевищив позначку у 10 млн. виправлень, за даними блогу Вікімедіа Україна.

Джерело: Відомості

Розділ електронної енциклопедії Вікіпедія українською мовою перевищив позначку у 10 млн виправлень, за даними блогу Вікімедіа Україна.

Остання правка відбулася у статті "Друга світова війна", зокрема були змінені посилання на інші мовні розділи Вікіпедії, чим займаються спеціально розроблені програми, що працюють над автоматизацією процесу додавання міжмовних посилань. За кількістю статей серед усіх мовних розділів Вікіпедії український підрозділ займає 14 місце з показником у понад 390 тис. статей. Кількість користувачів україномовної енциклопедії перевищує 140 тис., причому лише 2 тис. з них є активними (які провели протягом місяця мінімум одну зміну), передає tsn.ua

У цілому за кількістю правок українська версія Вікіпедії перебуває на 21 місці, поступаючись деяким іншим мовним розділам енциклопедії з меншою кількістю статей. На часі україномовний підрозділ сайту наближається до позначки у 400 тис. статей.

Loading...