Укрзалізниця затвердила новий графік руху пасажирських поїздів

Укрзалізниця затвердила новий графік руху пасажирських поїздів

З 00 год. 00 хв. 27 травня буде введено в дію новий графік руху поїздів на 2012/2013 роки. У новому графіку руху розроблено розклад для призначення 298 пар поїздів.

Джерело: Відомості

З 00 год. 00 хв. 27 травня буде введено в дію новий графік руху поїздів на 2012/2013 роки. У новому графіку руху розроблено розклад для призначення 298 пар поїздів, із них: 156 у внутрішньому сполученні, 125 з країнами СНД та 17 із країнами Заходу. Про це повідомив начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько.

„Для забезпечення перевезень підготовлено та задіяно майже 4,6 тис. вагонів, із яких близько 2 тис. вагонів із системою кондиціювання. Також сформовані 9 составів спеціальних поїздів для перевезення дітей, організованих груп пасажирів та вболівальників на Євро-2012”, - зазначив Олександр Іванько.

Заступник генерального директора Укрзалізниці Ігор Гладкіх розповів, що у новому графіку на основних напрямках руху сконцентровані пасажирські поїзди денного сполучення, у тому числі і швидкісні. Новим графіком руху на залізничному транспорті започатковується функціонування основних пересадочних пунктів – хабів. У пересадочних вузлах (обласних центрах, вузлових станціях тощо) забезпечуватиметься пересадка пасажирів із приміських поїздів, поїздів підвищеного комфорту та автотранспорту на швидкісні поїзди.

За словами начальника головного управління приміських пасажирських перевезень залізничного транспорту Ігоря Мариненка, пересадочні пункти діятимуть у Львові, Києві, Донецьку, Луганську, Жмеринці, Знам’янці, Полтаві, Івано-Франківську та інших містах.

У новому графіку руху передбачено курсування нових денних міжрегіональних швидкісних поїздів «Hyundai» категорії Інтерсіті (+) із місцями для сидіння та швидкістю до 160 км/год: на напрямках: Київ – Львів – 3 пари, Київ – Харків – 3 пари, Київ – Донецьк – 2 пари (3-я пара факультативно), та «Skoda» категорії Інтерсіті на напрямках: Харків – Донецьк, Харків – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Донецьк, Донецьк – Луганськ, Донецьк – Маріуполь.
Загальна кількість місць у міжрегіональному електропоїзді «Hyundai» у девятивагонній комплектації – 579, з яких 1-го класу — 168, 2-го класу – 411. Загальна кількість місць в електропоїзді «Skoda» у шестивагонній комплектації — 636, з яких 1-го класу — 46, 2-го класу – 590.

У зв’язку з оптимізацією графіку руху та розвитком денного сполучення, а також з метою розмежування руху вантажних та пасажирських поїздів змінено маршрут прямування 36 парам поїздів. Таким чином забезпечено перевезення на ділянках, з яких курсування поїздів відмінено. Так, наприклад, продовжено маршрут прямування поїзда № 637/638 Одеса – Знам’янка до Черкас; поїзда № 177/178 Харків – Кременчук до ст. Т.Шевченка, змінено маршрут прямування поїзда № 62/61 Миколаїв – Москва, який курсуватиме через Долинську – Знам’янку – Т.Шевченка – Конотоп, а також поїзда № 375/376 Харків – Херсон, який прямуватиме через Долинську – Тимкове – Кривий Ріг – Апостолове – Миколаїв. Встановлено курсування нових денних поїздів: № 173/174 Київ-Кам’янець – Подільский, № 171/172 Суми – Київ, № 173/174 Харків – Суми.

На курортних напрямках передбачена можливість курсування такої ж кількості поїздів, як і у нині діючому графіку. В новому графіку руху призначено 70 пар літніх поїздів, у тому числі 33 пари складом Укрзалізниці та є можливість додатково призначити ще 20 пар поїздів.

Для уникнення черг у пунктах продажу квитків буде відкрито 160 додаткових кас, із них 7 пересувних, що працюватимуть влітку на узбережжі Чорного моря. 

Loading...