Українцям порадили перевіряти долари на справжність перед від’їздом до ОАЕ

В МЗС дали кілька рекомендацій громадянам України, які планують подорожі до Об’єднаних Арабських Еміратів, Держави Катар та Королівства Бахрейн, а зокрема порадили перевіряти долари на справжність перед від’їздом до цих країн.

Джерело: Відомості

В МЗС дали кілька рекомендацій громадянам України, які планують подорожі до Об’єднаних Арабських Еміратів, Держави Катар та Королівства Бахрейн, а зокрема порадили перевіряти долари на справжність перед від'їздом до цих країн. Про це повідомив речник МЗС УКраїни Олександр Дикусаров.

За інформацією Посольства України в ОАЕ, на території Об’єднаних Арабських Еміратів, Держави Катар та Королівства Бахрейн останнім часом збільшилася кількість фактів виявлення у іноземців, в тому числі громадян України, фальшивих доларових купюр.

При цьому в кримінальному законодавстві Об’єднаних Арабських Еміратів спроба обміну підробленого грошового знака кваліфікується як злочин проти держави. Під час проведення попереднього слідства, яке може тривати від кількох тижнів до кількох місяців, в особи, що намагалася збути грошові знаки, вилучається паспортний документ, обмежуючи таким чином її право на виїзд з країни. Витрати на проживання та перебування в країні в такому випадку місцевими компетентними органами не компенсуються.

З огляду на це МЗС України рекомендує громадянам України звертатися до банківських установ для перевірки валюти перед виїздом до Об’єднаних Арабських Еміратів, Держави Катар та Королівства Бахрейн.

Loading...