Вперше у чемпіонаті Іспанії воротар забив гол головою

Воротар іспанського футбольного клубу «Депортиво» Даніель Арансубія забив гол у ворота суперників на п’ятій доданій хвилині матчу з «Альмерією» (1:1). Фактично Арансубія врятував свою команду від поразки, реалізувавши в гол удар головою після розіграшу кутового, який, до слова, сам і «заробив».

Воротар іспанського футбольного клубу «Депортиво» Даніель Арансубія забив гол у ворота суперників на п'ятій доданій хвилині матчу з «Альмерією» (1:1). Фактично Арансубія врятував свою команду від поразки, реалізувавши в гол удар головою після розіграшу кутового, який, до слова, сам і «заробив».

Примітно те, що Арансубія став першим госкіпером в історії чемпіонату Іспанії, який забив гол головою. Про це повідомляє AFP.

Після гри Даніель Арансубія підкреслив, що раніше він уже намагався забити гол, але до цього нічого не виходило.

«Депортиво» було б неприємно поступитися аутсайдеру національного чемпіонату. Так, «Депортиво» з 26 очками в активі займає 13-е місце в турнірній таблиці. Тоді як «Алмерія» знаходиться на 19-й, передостанній, сходинці.