Какао визнали кращим напоєм для відновлення після занять спортом

Какао визнали кращим напоєм для відновлення після занять спортом

Американські вчені з’ясували, що холодне какао відновлює м’язи після фізичних вправ швидше, ніж спеціальні напої, призначені для спортсменів.

Джерело: Відомості

Американські вчені з'ясували, що холодне какао відновлює м'язи після фізичних вправ швидше, ніж спеціальні напої, призначені для спортсменів.

Учені провели чотири дослідження, в ході яких вони порівнювали швидкість відновлення  м'язів після тривалих фізичних навантажень при вживанні різних напоїв. Оцінивши отримані дані, дослідники з'ясували, що після вживання какао м'язи спортсменів відновлювалися найшвидше. 

За словами авторів дослідження, какао містить необхідну для відновлення м’язів кількість білків, а також вуглеводи, які заповнюють енергетичний запас м'язової тканини. Крім того, вживання молока дозволяє заповнити запас води і різних іонів (калію, кальцію і магнію), які виділяються потовими залозами при фізичних навантаженнях. 

Раніше австралійські вчені з'ясували, що вживання солодкої кави також сприяє відновленню м'язів. Кофеїн допомагає м'язам засвоювати глюкозу і значно збільшує швидкість відновлення запасів глікогену в м'язах після тяжких фізичних навантажень. Крім того, результати інших досліджень також свідчать про користь молока для спортсменів.

Loading...