Каррі допомагає уповільнити зростання агресивних пухлин грудей

Каррі допомагає уповільнити зростання агресивних пухлин грудей

Вживання в їжу гострого каррі може допомогти в боротьбі з раком молочної залози, вважають автори нового дослідження.

Джерело: Відомості

Активний інгредієнт пекучих речовин, таких як перець чилі, пригнічує ріст агресивних пухлин грудей, виявили вчені з Рурського університету в Німеччині. Йдеться про з'єднання під назвою капсаїцин.

В даний час хіміотерапія є єдиним варіантом лікування для найбільш агресивної форми раку молочної залози. Експерти провели тести на клітинних культурах, призначених для реплікації потрійного негативного раку молочної залози. Капсаїцин додавався до них протягом декількох годин кожен день. Фахівці виявили, що це викликало активацію рецептора TRPV1, пов'язаного з раком грудей, що дозволило знищити пухлинні клітини у великих кількостях. Крім того, капсаїцин порушив здатність клітин пересуватися і поширюватися по всьому тілу.

Вчені відзначають, що якщо їм вдасться активувати рецептор TRPV1 конкретними препаратами, це може являти собою новий підхід до лікування агресивного раку грудей. Раніше було встановлено, що капсаїцин може зв'язуватися з мембранами клітин, але в досить високих дозах він руйнує мембрану, змушуючи ракові клітини здійснювати «самогубство».

Loading...