Жінка залишилася живою після ДТП, де її череп виявився повністю відділений від хребта

Жінка залишилася живою після ДТП, де її череп виявився повністю відділений від хребта
Фото: Mary Free Bed Rehabilitation Hospital

Завдяки діям чоловіка жінка залишилася жива.

Джерело: Відомості

В американському місті Сідар-Спрінгз, штат Мічиган, жінка вижила після автомобільної аварії, в результаті якої її череп виявився повністю відділений від хребта. Про це повідомляє видання Newsweek.

Ліла Делайн (Lila DeLine) під'їжджала до будинку, коли в її автомобіль врізалася інша машина. Аварія сталася на очах чоловіка, який чекав її у дворі. Він тут же кинувся до понівеченого автомобіля і виявив, що його дружина в свідомості, але не може ні рухатися, ні говорити.

Він зафіксував її голову і утримував її, поки не приїхала швидка допомога, яку допомогла викликати винуватиця ДТП, пише WOOD-TV. Лікарі вважають, що саме завдяки діям чоловіка жінка залишилася жива.

У Делайн виявили розрив і дислокацію атланто-потиличного зчленування, що з'єднує потиличну кістку з першим шийним хребцем. «Те, що вона дісталася до лікарні живою, - це практично диво, - говорить хірург Чарльз Гібсон (Charles Gibson). - У більшості випадків з такою травмою вмирають на місці події».

Спочатку тіло жінки було повністю паралізовано. Вона могла реагувати на чужі слова, тільки закриваючи очі або беззвучно рухаючи губами. «Я думала, що тепер все моє життя буде таким, - говорить вона. - Апарат штучного дихання, підгузники і нездатність спілкуватися».

Побоювання виявилися марними. За три місяці, що минули після аварії, її стан помітно покращився. Контроль над тілом повернувся, вона почала вставати, ходити і робити вправи, необхідні для подальшого одужання.

Водієві автомобіля, що зіткнувся з машиною Делайн, пред'явлені звинувачення в порушенні правил дорожнього руху, що спричинило тяжку шкоду здоров'ю.

Loading...