Після 17 років проведених під землею шахтар був знайдений живим

Після 17 років проведених під землею шахтар був знайдений живим

Людині вдалося вижити протягом такого тривалого часу в таких екстремальних умовах.

Джерело: Відомості

Китайські шахтарі копали екскаватором занедбаний рудник, на місці якого 17 років тому стався серйозний землетрус. Знахідка шокувала чоловіків...

17 років тому на заході Китаю в результаті землетрусу силою 7,8 бала за шкалою Ріхтера, обрушилася шахта, в якій знаходилося 118 шахтарів.

З тих пір ця частина шахти була закрита. Проте, група шахтарів недавно відновила роботу в покинутій шахті і випадково виявили шахтаря. Йому вдалося прожити всередині смертельної пастки протягом 17 років.

59-річний врятований шахтар - Чунг Ваи, був в дуже поганому стані. Він був доставлений в найближчу лікарню, де лікарі зараз оцінюють його фізичний і психічний стан.

Під час землетрусу дерев'яні конструкції, на яких тримався тунель шахти, обрушилися, залишивши під руїнами 118 чоловік. Всі шахтарі загинули, всі - за винятком Чунга. Єдина причина, по якій йому вдалося вижити - вентиляційний отвір, який служив єдиним доступом свіжого повітря.

До того ж йому допомогло протриматися те, що на випадок обвалу в шахтах були великі запаси продовольства. Незважаючи на це, йому довелося їсти щурів і мох.

Це самий унікальний випадок, коли людині вдалося вижити протягом такого тривалого часу в таких екстремальних умовах.

Loading...