Навала гігантських пацюків атакувала шведське місто

Навала гігантських пацюків атакувала шведське місто

Як стверджують очевидці, пацюки досягають розмірів кішок.

Джерело: Відомості

Жителі шведського міста Сундсвалль поскаржилися на навалу пацюків, які, як стверджують очевидці, досягають розмірів кішок. Про це повідомляє The Local.

Місцева влада попередила жителів одного з районів міста про те, що тварини можуть бути небезпечними. Городянам рекомендували тримати двері і вікна закритими, а школярів не випускати з приміщень під час змін.

Крім того, шведам порадили не допускати проникнення пацюків у будинки і ні в якому разі не годувати їх. У місті посилили нагляд за будь-яким їстівним сміттям.

Батьків, чиї діти не досягли шкільного віку, попросили не годувати їх на вулиці, а також уникати того, щоб дитина засинала на свіжому повітрі.

Влада вважає, що причиною величезного числа аномально великих пацюків став центр утилізації, який знаходиться в процесі переїзду. Оскільки старе місце, де був центр, спорожніло, тварини кинулися на пошуки їжі в місто. Наразі на території встановлені 50 пасток, але кожна з них вміщає всього два пацюки, тому місцевий муніципалітет розглядає інші способи впіймання гризунів.

Loading...