Туристи зможуть замовити українок для охорони на Євро-2012

Туристи зможуть замовити українок для охорони на Євро-2012

Державна служба охорони створила жіночий спецпідрозділ, що буде охороняти туристів під час Євро-2012.

Джерело: tsn.ua

Державна служба охорони створила жіночий спецпідрозділ, що буде охороняти туристів під час Євро-2012.

Державна служба охорони при МВС України готова надати охорону всім бажаючим іноземцям під час проведення в Україні Євро-2012, у тому числі, за бажанням, охоронцями можуть бути й жінки з підрозділу ДСО.

Про це розповів журналістам начальник Державної служби охорони Віталій Грицак.

Грицак відзначив, що ДСО буде виконувати ті завдання, які виконує й зараз, а безпосередньо безпека під час проведення матчів чемпіонату Європи по футболу буде покладена на недержавні охоронні формування, яких сьогодні в Україні налічується 4200.

«Ми пропонуємо свої послуги із приводу надання фізичної охорони. Це VIP-персони, високопоставлені громадяни, не за посадами, а, напевно, за фінансовим становищем, які могтимуть платити за наші послуги», - повідомив начальник ДСО.

Він відзначив, що такі послуги будуть надаватися спецпідрозділом «Титан» ДСО. Віталій Грицак нагадав, що серед співробітників ДСО є жінки, недавно був створений спеціальний підрозділ.

«На вибір замовника ми можемо надати чоловікам і жінкам такі послуги по фізичній охороні», - сказав він.

Грицак повідомив, що послуги ДСО трохи подорожчали в ціні. Якщо півроку назад забезпечення охорони спецпідрозділом «Титан» коштувало 46 гривень у годину, то зараз - 52 гривні в годину.

Віталій Грицак завірив, що ДСО зможе забезпечити охорону всім бажаючим, у тому числі іноземцям, які прибудуть на Чемпіонат Євро-2012.

Loading...